Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Co podniknete o víkendu? A co třeba výlet obytňákem...

Co podniknete o víkendu? A co třeba výlet obytňákem...

Weinsberg CZ 14.08.2019
  • Co podniknete o víkendu? A co třeba výlet obytňákem...
Také přemýšlíte, co podniknete o víkendu? A co třeba výlet obytňákem...

Tip na výlet

Čtvrtek odpoledne, víkend se blíží a tak, již klasicky zazněla věta: “Co podnikneme o víkendu?“…

A co si třeba půjčit obytňák? Výhodou obytňáku je, že nemusíte nic plánovat, zajišťovat ubytování, nic takového. Byla to fofr akce, takové máme nejraději. V pátek jsme vyzvedli auto, zabalili pár nezbytností a po práci vyrazili. Je to pohoda, nikdo nás nikam nehoní, dojedem, kam dojedem…

Rozhodli jsme se pro Krkonoše. Asi po dvou hodinách jízdy jsme zastavili na okraji malé vesničky a rozhodli se zde přenocovat. Po chvíli k nám přišel nějaký místní starousedlík, pochválil nám auto a ptal se, zda něco nepotřebujeme. Zastavil se ještě ráno, aby nám popřál šťastnou cestu. Byli jsme velmi překvapeni takovým milým přístupem.

Naší první zastávkou byla „Stezka v korunách stromů“ v Janských Lázních. Krásná procházka přírodou a chutný oběd. Na velkém parkovišti jsou na parkování obytňáků zvyklý, bylo nás tam několik.

Další zastávka byla Sněžka. Pěšky jsme se nám nechtělo, ale lanovkou jsme tam byli za chvíli. Počasí nám přálo, byl nádherný výhled po okolí. V Peci pod Sněžkou jsme ještě vyzkoušeli bobovou dráhu, občerstvili se a vyrazili k našemu nocovišti, do kempu Pecka. Moc hezký, plně vybavený kemp s koupalištěm, skákací bublinou, dětským hřištěm, dostatek toalet, sprch i plně vybavené kuchyňky….většinu jsme ale nepotřebovali, měli jsme přeci svůj domek na kolečkách. Vybrali jsme jedno ze spousty míst s elektrickou přípojkou, zaparkovali, vytáhli markýzu a už jsme bydleli.

Druhý den jsme navštívili ZOO Park Dvůr Králové. Projížďka v Safari vláčku byl poslední zážitek našeho víkendového putování.

Myslím, že za víkend jsme toho zvládli docela dost a už teď přemýšlíme, kam příště…Tonalli West s.r.o.

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Tel/Fax: +420 777 312 242
Facebook: Weinsberg CZ