Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Podle jakých kritérií si vybrat půjčovnu dodávek?

Podle jakých kritérií si vybrat půjčovnu dodávek?

Kontakt 10.07.2020
  • Podle jakých kritérií si vybrat půjčovnu dodávek?
Dodávky jsou vozy, které nejsou potřeba každý den a pro mnoho lidí nemá smysl žádnou vlastnit a tak v případě potřeby přichází na řadu půjčovna.

Zároveň jsou i lidé a firmy, které sice dodávky potřebují pravidelně, ale i tak se raději uchylují ke službám půjčovny. Jaké základní služby nabízejí, na co si dát pozor a jak celý proces půjčování probíhá?

Základní nabídka služeb

Důvodem oblíbenosti půjčoven je fakt, že klient má k dispozici vždy tak velkou dodávku, jak potřebuje, ani příliš velkou, ani příliš malou. Takovou, jaká je přesně potřeba na daný úkol. Základem jsou také vozy v bezvadném technickém stavu, které jsou pravidelně servisovány a mají všechny doklady v pořádku. Podniky využívající dlouhodobého podnájmu považují flexibilitu a prakticky nulové starosti jako hlavní přínosy.

Půjčovna dodávek také musí být zcela k dispozici klientovi a to i během víkendů, či o svátcích. Zároveň půjčovny, které mají opravdu zájem o spokojenost svých klientů, půjčují své vozy i na část dne, díky čemuž klient neplatí za to, co nevyužije. Důležité může být také to, jak rychle je půjčovna schopná vůz připravit a zda nabízí i příslušenství, které klient může potřebovat.

Na co si dát zvláštní pozor

Pozornost je potřeba upřít na moment předávání dodávky. I v případě, že se jedná o známou a ověřenou půjčovnu, nikdy není záhodno přeskočit tento krok. Půjčovna dodávek Praha navíc podporuje, aby klient dodávku ze všech stran nafotil, pro případ, že by vznikly nejasnosti.

Dále je potřeba seznámit se s vnitřními pravidly každé půjčovny, jedná se především o omezení kilometrů a území. Půjčovna dodávek Praha má pro své vozy denní limit kilometrů po jehož překročení je každý další kilometr zpoplatněn. Jedná se o snahu odradit klienty od přílišného přepínání sil a je potřeba, aby si toho byl klient vědom, než vyjede, a aby tak nedošlo k žádnému překvapení.

Co k půjčení potřebuje Půjčovna dodávek Praha?

Zapůjčení dodávky si mnoho klientů představuje jako komplikovaný proces, který trvá několik hodin. Opak je pravdou. Vše může být hotové již během patnácti minut. Půjčovna dodávek Praha má svůj vozový park vyfocen na internetu, takže první důležitá část - výběr té ideální dodávky může být proveden z domova.

Po rezervaci se klient může rozhodnout, kde si chce dodávku vyzvednout. Půjčovna dodávek Praha navíc nabízí i nadstandardní možnost přistavení dodávky, kde to klient potřebuje. Poté se již jen podepíše smlouva, ke které je potřeba předložit pouze občanský a řidičský průkaz a je možné vyrazit na cestu.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Tonalli West s.r.o.

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Tel/Fax: +420 777 312 242
Facebook: Obytnévozyprovás