Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Svobodné cestování s obytným vozem, tentokrát na Sicílii

Svobodné cestování s obytným vozem, tentokrát na Sicílii

Kontakt 30.01.2019
  • Svobodné cestování s obytným vozem, tentokrát na Sicílii
Svoboda, to je to, co nás na cestování s obytňákem značky Weinsberg baví.

Návrat na Sicílii

Každý má místo, kam se rád vrací. Pro nás je to Sicílie. Ostrov slunce s neopakovatelnou scenerií. Majestátní, tajuplná Etna, nedá se odolat a opět se zastavujeme a užíváme si to zvláštní ticho, které tam vládne. Ostrov, kde se prolíná klasická kultura Itálie s kulturou starořeckou, sicilskou a normandskou. Cefalú, malebné městečko pod velkou skálou u moře s fascinujícími úzkými uličkami.

Catanie, rušné město plné chaosu s nádhernými památkami z dob Antiky.
Taormína, město postavené na skále s výjimečnou historií, s množstvím dochovaných památek a řeckým divadlem „Teatro Greco“ a nezapomenutelný výhled na město, na Etnu, na moře a na pevninu. Syrakusy prehistorické a historické památky z dob od antiky do baroka s největším divadlem antického světa vytesané do skály. Vystřídali jsme velká rušná města s malebnými vesničkami, procházeli se po plážích, kde se o víkendu scházejí celé rodiny, živě diskutují, hrají s dětmi různé hry nebo se jen tak procházejí. Kavárny, kde si dobijete energii na počkání černou silnou kávou, která chutná výtečně. Klidná a nostalgická atmosféra, to jsou věci, které nás nepřestanou nikdy bavit a my víme, že se sem opět vrátíme.

Sicílii jsme procestovali našim oblíbeným obytným vozem Weinsberg CaraCompact 600MEG Pepper. Žádné přelidněné hotely a penziony. Jen my sami si určujeme celý program našeho výletu. Velmi přátelská atmosféra nám umožňuje zastavit s obytňákem téměř všude. Vybalit kempinkový nábytek a v klidu posnídat třeba s úžasným výhledem na Etnu, nebo se probudit a z okénka mít výhled přímo na moře. Svoboda, to je to, co nás na tomto cestování baví.

Plánujete výlet či dovolenou s obytným vozem, karavanem?
Rádi vám pomůžeme a poradíme s výběrem toho správného obytňáku. Kontaktujte nás!
Těšíme se na vás
Tým KARAVANY WEINSBERG
E-mail: info@karavanyweinsberg.cz
Facebook: Weinsberg CZLíbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Tonalli West s.r.o.

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Tel/Fax: +420 777 312 242
Facebook: Obytnévozyprovás