Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Kde najít tu správnou autopůjčovnu?

Kde najít tu správnou autopůjčovnu?

Kontakt 17.07.2020
  • Kde najít tu správnou autopůjčovnu?
Autopůjčovny jsou stále populárnější a to nikoli pouze jako součást zahraničních dovolených ale také v České republice.

Mnoho lidí začíná zvažovat využívat služeb autopůjčoven pravidelně či přímo upustit od vlastnictví vozu ve prospěch klidnějšího života s mnohem méně starostmi.

Podle čeho zhodnotit nabízené služby?

Základními parametry, pokud se autopůjčovna má stát trvalou součástí života je šířka a různorodost jejich vozového parku. Je potřeba, aby zde zákazník mohl nalézt vůz pro každou příležitost a potřebu. Neméně důležitý je pak technický stav vozidel a to jak často a pečlivě jsu servisována. A samozřejmě by měly mít všechny dokumenty včetně technických zkoušek v pořádku.

Neméně důležité jsou pak i doplňkové služby, které dokáží výrazně usnadnit život a cestu. Auta by měla být vždy vybavena dálniční známkou a to minimálně pro Českou republiku. Dále je důležité i doplňkové vybavení jako navigace GPS, či dětské sedačky anebo střešní boxy. A vždy by autopůjčovna měla mít nonstop dostupnou asistenční službu.

Proč je autopůjčovna Brno ukázkovou firmou

Vždy je potřeba dávat pozor při přebírání a vracení zapůjčeného automobilu. Jedná se o chvíli, kdy je potřeba vše řádně prohlédnout a to i v případě, že se jedná o půjčovnu, kterou zákazník již dlouhou dobu zná. Autopůjčovna Brno nikdy tento krok nepodceňuje. Zaměstnanec spolu s klientem vůz prohlédne a vše vyfotografuje.

Dále je potřeba věnovat pozornost pravidlům, která každá půjčovna stanovuje. Autopůjčovna Brno má pro své vozy stanoven denní kilometrový limit. V případě, že je překročen, platí se za každý kilometr malý poplatek. Zákazníci jsou tak odrazováni od toho, aby přetěžovali sebe anebo vozidlo. Mohou tedy vždy dojet tam, kam potřebují, ale důraz je kladen na bezpečnost.

Co je k půjčení potřeba?

Půjčení auta je snazší, než si mnoho lidí představuje. Z dokumentů je potřeba předložit pouze občanský a řidičský průkaz. Je potřeba, aby řidičovi bylo alespoň 21 let a aby měl alespoň dvouleté zkušenosti s řízením. Autopůjčovna Brno pak ještě vyžaduje složení vratné kauce, která bude klientovi navrácena ihned po příjezdu nepoškozeného vozu, a zaplacení domluveného nájemného.

Tímto jsou všechny administrativní kroky splněny a je potřeba si pouze prohlédnout pojistku. Autopůjčovna Brno nabízí také možnost sjednat si nulovou spoluúčast a je potřeba tuto alternativu důkladně zvážit, protože nehody se mohou stát i těm nejzkušenějším řidičům, kteří mají za sebou tisíce kilometrů. Poté již jen zapsat si číslo na asistenční službu a je vše hotovo.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Tonalli West s.r.o.

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Tel/Fax: +420 777 312 242
Facebook: Obytnévozyprovás