Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Jak vybrat půjčovnu dodávek?

Jak vybrat půjčovnu dodávek?

Kontakt 03.07.2020
  • Jak vybrat půjčovnu dodávek?
Vlastnění dodávky je čím dál tím méně populární, jedná se o vůz, který nenajde každodenní využití a firmy se stále častěji uchylují k půjčování, i v případě dlouhodobého pronájmu.

Skýtá to pro ně mnohé výhody, kdy vlastnictví věci spíše komplikuje. Jaké jsou tedy základní služby, které očekávat, jaké jsou oblíbené triky půjčoven a na co se zaměřit při přebírání dodávky?

Jaké jsou služby, které od půjčovny očekávat

Mezi základní služby patří především široký vozový park. Každá půjčovna by měla mít k dispozici nejrůznější typy dodávek, aby mohla svým klientům vyjít vstříc v jakékoliv situaci. Každá z nich by měla být v perfektních technickém stavu a mít složeny všechny požadované zkoušky.

Všechny dodávky by měly být vybavené dálniční známkou a ideální je, pokud půjčovna nabízí i nadstandardní služby jako je dostupnost dodávek i o víkendu, kdy jsou zpravidla nejvíce potřeba, či jejich zapůjčení pouze na několik hodin v případě, že ji klient nepotřebuje na celý den. Ty nejlepší půjčovny zdarma přidávají i možnost půjčit si doplňkové vybavení jako rudly a stěhovací popruhy.

Oblíbené triky půjčoven a jak proti nim půjčovna dodávek Brno bojuje

Jedná se především o dva detaily, kterých si každý perspektivní zákazník musí být vědom, a tím jsou kilometrové a územní omezení. Půjčovna dodávek Brno má pro své dodávky stanoven denní kilometrový limit. Pokud je překročen, každý další kilometr je zpoplatněn. Důvodem k tomu je snaha odradit klienty od přetěžování vozidla ale také sami sebe.

Dále některé půjčovny omezují území, kde se vozy mohou vyskytovat. Půjčovna dodávek Brno má pojištění sjednané pro celou Evropskou unii a za cestu do zahraničí si neúčtuje žádný další příplatek, ale vyžaduje, aby cesta byla předem nahlášena z důvodu bezpečnosti.

Co zkontrolovat při přebírání dodávky

Přebírání je nejdůležitější moment celého procesu a je potřeba mu věnovat bedlivou pozornost. Vždy, dokonce i u prověřené půjčovny, se kterou mají klienti dlouhodobě dobrou zkušenost, je potřeba, aby byla dodávka důkladně prohlédnuta. Půjčovna dodávek Brno má ve svém protokolu i nafocení půjčované dodávky, aby si klienti mohli být jisti, že je vše v nejlepším pořádku.

Dále je nezbytné věnovat pozornost pojistce. Půjčovna dodávek Brno umožňuje sjednat si nulovou spoluúčast, která je především při hodnotě dodávek více než vhodná. Zároveň by si klient měl také poznamenat číslo asistenční služby, která je dostupná nonstop. Ta dokáže efektivně poradit s tím, jak se při nehodě chovat, aby pojišťovna opravdu poskytla pojistné plnění.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Tonalli West s.r.o.

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Tel/Fax: +420 777 312 242
Facebook: Obytnévozyprovás