Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Co dělat, když je potřeba půjčit si auto?

Co dělat, když je potřeba půjčit si auto?

Kontakt 29.06.2020
  • Co dělat, když je potřeba půjčit si auto?
Důvodů, proč je nečekaně potřeba pojízdné vozidlo, je spoustu. Dokonce i přibývá lidí, kteří se odvracejí od nutnosti vlastnit auto a naopak začínají využívat služeb autopůjčoven místo toho, aby si kupovali vlastní auto.

Jenomže podle čeho vybrat tu správnou půjčovnu, aby spolupráce s ní byla radostí a vedla k dlouhodobému vztahu? Na co si dávat zvláštní pozor při přebírání vozu a jak vlastně proces půjčování probíhá?

Podle čeho si vybrat autopůjčovnu?

Základním bodem je vždy rozsáhlost vozového parku. V první řadě je potřeba, aby autopůjčovna byla schopna naplnit klientovy potřeby. Musí tedy mít auta pro každou příležitost. Každé z těchto aut musí být v perfektním technickém stavu. Když je autopůjčovna řízena profesionály, kteří mají svoji práci rádi, auta jsou v lepším stavu než ta v soukromém vlastnictví.

Dále je potřeba, aby půjčovna byla dostatečně flexibilní. Klienti nepotřebují auta pouze ve všední dny od 8 ráno do 4 odpoledne, ale také o víkendu a občas potřebují auto pouze na pár hodin a v tomto případě by správná půjčovna neměla účtovat celý den. A pokud je auto potřeba urgentně, je také rozhodující, jak rychle je půjčovna schopna jej klientovi přistavit a auto zapůjčit.

Kde si dávat zvláštní pozor?

Při půjčování vozu z půjčovny existují pouze dva kritické momenty. Prvním z nich je přebírání vozu. Aby nedošlo k žádným překvapením či či nedorozuměním, je potřeba si každý přebíraný vůz řádně prohlédnout. Autopůjčovna Praha navíc podporuje, aby si klient vůz nafotil, díky tomu tak zůstane vše zdokumentované.

Dále je potřeba věnovat pozornost interním pravidlům každé půjčovny. Autopůjčovna Praha má pro svá vozidla stanoveny kilometrové limity. Cílem tohoto omezení je odradit klienty od příliš rychlé jízdy (v případě, že mají vůz půjčený pouze na pár hodin) či od příliš dlouhé jízdy, kdy se poté únava řidiče stává rizikovým faktorem.

Jak složitý je proces zapůjčení ve firmě autopůjčovna Praha?

Vůbec! Jedná se o pět minut při výběru auta na webu a poté o deset minut při přebírání vozu, navíc je všechno možné udělat s běžnými dokumenty a to dokonce i v pohodlí domova. Autopůjčovna Praha v rámci svých nadstandardních služeb nabízí možnost přivézt auto na určenou adresu a to v rámci Prahy zdarma.

Pro podpis smlouvy jsou potřebné pouze dva dokumenty - občanský průkaz a řidičský průkaz, který musí zákazník vlastnit alespoň po dobu dvou let. Autopůjčovna Praha se tak snaží zajistit, že řidiči budou mít dostatečné zkušenosti, aby mohli řídit nový vůz, který ještě důvěrně neznají. A pokud si auto půjčuje podnikatel, je potřeba ještě výpis z obchodního rejstříku. A poté již je cesta volná.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Tonalli West s.r.o.

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Tel/Fax: +420 777 312 242
Facebook: Obytnévozyprovás