Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Autopůjčovny a alternativní způsob života

Autopůjčovny a alternativní způsob života

Kontakt 24.07.2020
  • Autopůjčovny a alternativní způsob života
Autopůjčovny jsou stále oblíbenější. A to nejen jako možnost v době dovolené v zahraničí, ale také jako velice zajímavá možnost zde v České republice.

Autopůjčovny umožňují jiný, alternativní životní styl, který maximalizuje výhody, je prospěšný životnímu prostředí a navíc minimalizuje nevýhody, které z vlastnictví vozu vyplývají. Jaké jsou jejich benefity, která pravidla je třeba dodržovat a jak zapůjčení probíhá?

Klady dobrých autopůjčoven

Autopůjčovny přináší svým klientům dvě hlavní výhody - maximální personalizaci a přizpůsobení se jejich potřebám a minimalizaci starostí. Tradiční možností je vlastnit jeden vůz, který musí sloužit pro většinu možných předvídatelných situací, anebo je možné zvolit druhou alternativu a pokaždé mít jiný vůz, který perfektně vystihuje potřeby dané situace. Autopůjčovna s širokým vozovým parkem je vždy lepší než univerzální kompromis.

Navíc autopůjčovna se stará o perfektní technický stav svých vozidel. Klient tak nemusí absolvovat návštěvu servisu, nemusí hlídat platnost technické zkoušky ani si pamatovat, kdy vyprší pojištění. Odpadají náklady na dálniční známku, parkování v garáži a silniční a jiné daně. To vše vyřeší autopůjčovna.

Jak zvolit správnou autopůjčovnu?

Vypůjčit si auto v půjčovně může výrazně usnadnit život, ale zároveň pokud se zákazník dostane do rukou podvodné půjčovny, tak jej může stát spoustu peněz a nervů. Jak se tomu vyhnout? Nejčastějším problémem je zapůjčení poškozeného vozu a poté vymáhání nespravedlivé náhrady. Autopůjčovna Olomouc se chce jakémukoliv spojení s těmito praktikami vyhnout a tak klienty nabádá k důkladnému prohlédnutí vozu a jeho nafocení.

Dalším důležitým bodem je být si vědom vnitřních pravidel každé půjčovny a toho, jaké jsou územní či kilometrové limity, aby poté nepřišlo nepříjemné překvapení. Autopůjčovna Olomouc má své denní kilometrové limity uvedené na svých internetových stránkách a územní omezení v rámci Evropské unie neexistuje, cestu je pouze potřeba nahlásit.

Jak probíhá zapůjčení u firmy Autopůjčovna Olomouc?

Autopůjčovna Olomouc půjčení auta nekomplikuje přílišnou byrokracií. Všechno je jasné a přímé a klient tak po celou dobu ví přesně, na čem je. Jsou potřeba pouze dva dokumenty, pokud si auto půjčuje fyzická osoba - a to platný občanský průkaz a řidičský průkaz - a pokud si auto půjčuje podnikatel či firma, je potřeba přidat ještě výpis z obchodního rejstříku.

Jediné podmínky, které je potřeba naplnit, jsou věk alespoň 21 let a vlastnictví řidičského průkazu po dobu alespoň dvou let. Poté již stačí pouze zaplatit kauci a nájemné. Autopůjčovna Olomouc kauci vrátí okamžitě, když se nepoškozené vozidlo vrátí zpět do půjčovny a to ve formě, v jaké bylo zaplaceno. A pak již není na co dál čekat a může se vyrazit na cestu.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Tonalli West s.r.o.

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Tel/Fax: +420 777 312 242
Facebook: Obytnévozyprovás